UWAGA!

Wypożycz samochód na święta i zrób niespodziankę bliskim

 Wypożycz samochód na święta i zrób niespodziankę bliskim

Święta Bożego Narodzenia są okresem, w którym większość z nas chce spotkać się z bliskimi osobami. Dzieci odwiedzają rodziców w rodzinnych domach, całe rodziny wyjeżdżają do dziadków mieszkających kilkaset kilometrów dalej, a rodacy pracujący za granicą wracają z emigracji co najmniej na kilka dni. Jeżeli nie zaplanowało się wcześniej wyjazdu do rodziny i ma się trudności z zarezerwowaniem biletów na pociąg lub autobus, można zdecydować się na wypożyczenie samochodu.

Niedrogo i komfortowo
       Koszt wypożyczenia samochodu w Comfortcar Sopot zaczyna się już od 89 złotych za dobę. Wypożyczalnia nie pobiera kaucji i dopłat, podstawia samochód za darmo w wybrane miejsce i oferuje obsługę przez 24 godziny na dobę. Dzięki temu auto można wypożyczyć w dowolnej chwili, nawet tuż przed rozpoczęciem świąt. Nawet gdy nie ma się dodatkowej gotówki na kaucję, warto podkreślić, że wypożyczalnia samochodów Sopot odstąpiła od jej pobierania.
       Comfortcar Sopot oferuje możliwość wypożyczenia samochodów różnej klasy. W ofercie znajdują się małe auta idealne dla jednej osoby lub pary, jak również auta rodzinne z dużym bagażnikiem. Wszystkie pojazdy są nowe, wyposażone w udogodnienia takie jak: radia samochodowe, elektryczne szyby, ogrzewanie przedniej szyby, klimatyzacja i inne. Ponadto ma się możliwość wypożyczenia fotelików samochodowych dla dzieci i innych akcesoriów, pozwalających podróżować komfortowo.
      
       Bezpiecznie nawet za granicą
       Wypożyczalnia samochodów Sopot umożliwia wynajmowanie aut i wyjeżdżanie nimi za granicę. Jeżeli wypożyczający chce wyjechać do kraju Unii Europejskiej, powinien poinformować o tym fakcie Comfortcar Sopot, jednak nie musi składać pisemnej informacji. W przypadku wyjazdów poza Unię Europejską wymagane jest złożenie pisemnej prośby o zgodę na taki wyjazd.
       Bez względu na to, jak daleko wyjeżdża się wynajętym samochodem, można poruszać się nim bez obaw o bezpieczeństwo. Wynajmujący odpowiada za szkody do kwoty 500 zł, natomiast szkody na kwoty wyższe są pokrywane z OC. Aby wypożyczalnia samochodów w Sopocie miała pewność, że auto trafia w ręce osoby z odpowiednimi uprawnieniniami, przed wynajęciem pojazdu konieczne jest przedstawienie dowodu osobistego oraz prawa jazdy. Dodatkowo wypożyczalnia prosi o przedstawienie karty kredytowej, z której po zakończeniu usługi ściągana jest opłata.
      
       Co ważne, w przypadku jakichkolwiek problemów z samochodem, związanych z usterką techniczną lub wypadkiem, wypożyczający może skorzystać z infolinii assistance. Infolinia działa przez 365 dni w roku przez 7 dni w tygodniu.
      
                                                                                          ------- materiał płatny -------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie