UWAGA!

XVII Gala Fundacji Elbląg już w środę

 Elbląg, XVII Gala Fundacji Elbląg już w środę

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas tegorocznej uroczystości wystąpią Ryszard Rynkowski i inni elbląscy artyści.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XVII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XIV edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.
       Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Chór Cantata, Paulina Hebel oraz Mateusz i Klara Grodziewicz-Cernuto.
       Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.
      
       XVII Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 13 grudnia o godz. 17 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.
       Honorowym patronem wydarzenia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.
       XVII Gala Fundacji Elbląg jest realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Elbląg.
      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym wydarzenia
      

      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama