UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XVII Gala Fundacji Elbląg już w środę

 
Elbląg, XVII Gala Fundacji Elbląg już w środę

Tradycją stało się już, że coroczna Gala Fundacji Elbląg jest okazją do uhonorowania filantropijnej postawy jednego z nominowanych, którzy bezinteresownie pomagają potrzebującym. Tradycją jest też część rozrywkowa, którą zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas tegorocznej uroczystości wystąpią Ryszard Rynkowski i inni elbląscy artyści.

Podczas Gali Fundacji Elbląg zostanie rozstrzygnięta XVII edycja Konkursu o tytuł Filantropa Roku. Poznamy zatem firmę lub osobę, która w sposób szczególny zasłużyła się we wspieraniu działań organizacji pozarządowych, instytucji użyteczności publicznej oraz osób prywatnych z terenu Elbląga i powiatu elbląskiego. Następnym punktem uroczystości będą wyniki XIV edycji Konkursu Literackiego. Zapoznamy się więc z laureatami dwóch kategorii konkursu: Elbląskiej Książki Roku i Elbląskiego Rękopisu Roku.
       Tradycyjnie już, podczas wydarzenia część rozrywkową zapewnią znakomici elbląscy artyści. Podczas Gali wystąpi Ryszard Rynkowski, Chór Cantata, Paulina Hebel oraz Mateusz i Klara Grodziewicz-Cernuto.
       Wydarzenie będzie także okazją do wsparcia dalszych działań organizacji. Przed uroczystością będzie można nabyć pocztówki okolicznościowe z monetą 2-złotową z Bramą Targową, z których dochód zostanie przeznaczony na stypendia dla uzdolnionych młodych osób oraz niepełnosprawnych z Elbląga i powiatu elbląskiego.
      
       XVII Gala Fundacji Elbląg odbędzie się 13 grudnia o godz. 17 w gościnnych murach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu.
       Honorowym patronem wydarzenia jest Witold Wróblewski Prezydent Elbląga.
       XVII Gala Fundacji Elbląg jest realizowana przy wsparciu finansowym Miasta Elbląg.
      

       Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl jest patronem medialnym wydarzenia
      

      
Karolina Trojan, Fundacja Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama