UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

XXI Turniej Wiedzy i Sprawności TWiS 2014

 
Elbląg, XXI Turniej Wiedzy i Sprawności TWiS 2014

Dziś (30 maja) odbyły się finały XXI Turnieju Wiedzy i Sprawności TWiS 2014 "Przyroda i wychowanie fizyczne na 6". W imprezie łączącej w sobie sprawdzenie wiedzy przyrodniczej i sprawności fizycznej oraz wychowanie do kulturalnego odbioru imprez masowych uczestniczyli drużyny i kibice ze szkół podstawowych: nr 4, 11, 12 i 18.

Przybyłych przywitał i obserwował zmagania zawodników pomysłodawca turnieju, którego formuła sprawdza się od 21 lat, wiceprezydent Elbląga - Marek Pruszak. On też wręczył puchary, dyplomy, medale i piłki drużynom. Pierwsze miejsce zajęła 6-osobowa grupa z SP 12, następne - SP 18, 11 i 4. Kibice za znajomość zasad kulturalnego kibicowania otrzymali piłki, nagrody ufundowane przez sponsora. W przygotowaniu turnieju wspomagał organizatorów Departament Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Elblągu.
       Imprezę uświetniły: popisy umiejętności piłkarzy ręcznych Klubu Sportowego Meble Wójcik pod przewodnictwem dyrektora klubu - Krzysztofa Święcickiego oraz pokazy tańców zespołów cheerleaderek. Uczniowie wykazali się wspaniałą wiedzą przyrodniczą oraz imponującą sprawnością fizyczną, za co należą im się słowa uznania.
       Kolejny konkurs dla uczniów klas czwartych szkół podstawowych, miejmy nadzieję za rok.
       Organizatorami turnieju byli: Centrum Sportowo-Biznesowe goszczące uczestników oraz Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu.
       Impreza odbyła się pod patronatem Prezydenta Miasta Jerzego Wilka.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama