UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Z przewodnikiem PTTK za miasto - Sztum i okolice

 
Elbląg, Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim
Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie Wielkim (fot. nadesłane)

Koło Przewodników i Pilotów Turystycznych im. R. Gierzyńskiego przy PTTK Elbląg, zaprasza 21 stycznia na wycieczkę autokarową pt. Sztum i okolice. W programie m.in. zwiedzanie muzeum w Sztumie, Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie, oraz śluzy pomiędzy Wisłą a Nogatem w Białej Górze. Wycieczkę poprowadzą przewodnicy PTTK, Karol Wyszyński i Leszek Marcinkowski. Zapraszamy!

Wycieczki pod hasłem „Z przewodnikiem PTTK za miasto” to propozycja skierowana do wszystkich miłośników historii regionu. Trasy wycieczek związane są z historią, zabytkami i przyrodą regionu oraz biografią osób, które połączyły swoje losy z Ziemią Elbląską i nie tylko. W trakcie wyjazdów, uczestnicy mają niepowtarzalną okazję zobaczyć miejsca unikatowe i na co dzień niedostępne. Wycieczki prowadzą przewodnicy z Koła Przewodników i Pilotów Turystycznych im. Ryszarda Gierzyńskiego działającego przy PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej. 21 stycznia 2017 odbędzie się wycieczka pod hasłem Sztum i okolice.
      
       Ramowy program wycieczki:
       - godz. 8.15 – zbiórka pod PTTK Elbląg (ul. Krótka 5)
       - godz. 8.30 – wyjazd na trasę
       - godz. 9.30 – 16.00 - zwiedzanie m.in. prywatnego muzeum w Sztumie, zwiedzanie Muzeum Tradycji Szlacheckiej w Waplewie, śluza pomiędzy Wisłą a Nogatem w Białej Górze. W trakcie zwiedzania przewidziano przerwę kawową (we własnym zakresie).
       17-30 – powrót do Elbląga
      
       Szczegóły dotyczące wycieczki znajdują się na naszej stronie internetowej (www.pttk.elblag.com.pl). Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w biurze PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej (ul. Krótka 5) w Elblągu lub pod nr tel. (55) 641-12-96.
      
       Zapraszamy! Do zobaczenia na szlaku!
Kamil Zimnicki, PTTK Oddział Ziemi Elbląskiej
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama