UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a ile szpital zapłaci za to że to rodzić opiekuje sie dzieckiem, że karmi, myje i wykonuje wszelkie czynności, które powinna wykonać pielęgniarka
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    190
    15
    dario009(2019-01-31)
  • @dario009 - Nie chodzi tu tylko o łóżka ale o wszystko co dostali od WOŚPu. Czy korzystanie z tego sprzętu, aparatury itp. nie powinno być bezpłatne, a przynajmniej o wiele tansze?. Ja już dałem raz na WOŚP to dlaczego mam płacić jeszcze raz kiedy chcę wykonać jakieś badanie sprzętem na którym wyrażnie pisze że jest to dar WOŚPu. Czy ktoś mi to wytłumaczy?
  • Gdyby nie pielęgniarki to nikt by się w szpitalu tobą nie opiekowal
  • Słuszna uwaga. Też jestem zdania, że pielęgniarki mają ułatwioną pracę dzięki temu, że przy dziecku jest jedno z rodziców. Sami dziecko karmią, przewijają, kąpią, zabawiają, zgłaszają wszelkie uwagi dotyczące niepokojących sygnałów o stanie zdrowia dziecka. Leżałam ostatnimi czasy z dzieckiem w Szpitalu miejskim i usłyszałam od pielęgniarki, że od tego są rodzice by się dzieckiem opiekować jak zwróciłam uwagę, że dziecko płakało przez 1.5h i nikt się nie zainteresował. Niby płacisz, żeby być przy dziecku a tak naprawdę wykonujesz w 70% pracę pielęgniarki bo te w większości przypadków umywają ręce.
  • @@nn - widać nie masz zielonego pojęcia o pracy pielęgniarki. .Od opieki jest opiekunka i rodzic. .!!! szpital to nie żłobek czy przedszkole!
Reklama