UWAGA!

Zagłosuj na elbląski program 

 Elbląg, Zagłosuj na elbląski program 

Miasto Elbląg znalazło się w drugim etapie konkursu pn. „Zdrowy Samorząd 2023”. Organizatorzy konkursu docenili elbląską akcję szczepień dla seniorów przeciw pneumokokom.

Na stronie zaprezentowano programy zdrowotne z 22 samorządów, które przeszły do drugiego etapu konkursu. To właśnie spośród nich Rada Konsultacyjna wybierze laureatów. Zgodnie z regulaminem zostaną przyznane nagrody w trzech kategoriach: Zdrowa Gmina, Zdrowy Powiat, Zdrowe Województwo.

O elbląskim programie

Program profilaktyczny przeciwko zakażeniom pneumokokowym dla mieszkańców Elbląga powyżej 65 roku życia jest w całości finansowany z budżetu Gminy Miasta Elbląg. Łącznie, w ciągu 4 lat trwania programu, zaszczepiono 835 osób za kwotę 252.620 zł.

Do 15 lutego, do godz. 12 trwa głosowanie, a samorząd który otrzyma najwięcej głosów (klików) zostanie uhonorowany nagrodą specjalną od czytelników portalu Rynek Zdrowia i PortalSamorzadowy.pl.

Zachęcamy do głosowania!

Nagrody zostaną oficjalnie wręczone podczas uroczystej gali 9 marca, w trakcie VIII Kongresu Wyzwań Zdrowotnych w Katowicach (9-10 marca).

Łukasz Mierzejewski, biuro prasowe Urzędu Miejskiego w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama