UWAGA!

Zakończenie lata i kino w parku Modrzewie

 Elbląg, Zakończenie lata i kino w parku Modrzewie

W najbliższą sobotę, 26 sierpnia odbędzie się ostatnia wakacyjna "Sjesta w Parku Modrzewie". Tym razem oprócz strefy relaksu i zajęć animacyjnych przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne z naturalnej żywności. Wydarzenie zakończy projekcja filmu „Osobliwy Dom Pani Peregrine”, która rozpocznie się po zachodzie słońca.

Od lipca w parku Modrzewie w ramach Budżetu Obywatelskiego 2017 organizowany jest Festiwal Odpoczynku „Sjesta w Parku Modrzewie”. Podczas każdego wydarzenia na odwiedzających park przygotowana jest strefa relaksu z leżakami, kocami czy dmuchanymi sofami. Na najmłodszych czekają zajęcia z animatorami, ale także strefa gier planszowych małego i wielkiego formatu.
       Podobnie będzie w najbliższą sobotę. Dodatkowo przeprowadzone zostaną warsztaty kulinarne z naturalnej żywności, warsztaty skręcania balonów,a także odbędzie się pokaz ratownictwa medycznego. Dla zgłodniałych dostępne będą lody, wata cukrowa a także popcorn.
       Imprezę zakończy projekcja filmu „Osobliwy Dom Peregrine”, który rozpocznie się ok. godz. 20.45. Zapraszamy wszystkich serdecznie do parku Modrzewie w sobotę, 26 sierpnia od godz. 16. Więcej informacji o projekcie na stronie.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama