UWAGA!

Zamieszkaj na Słonecznych Bielanach

 Zamieszkaj na Słonecznych Bielanach

Już w II kwartale 2018 roku, deweloper firma Elzambud kończy budowę ostatniego etapu inwestycji Słoneczne Bielany, znajdującej się przy ul. Nowogródzkiej w Elblągu. W ramach całego projektu deweloper zrealizował siedem budynków usytuowanych na nasłonecznionym stoku na wysokości ponad 80 m.n.p.m.

Jak podkreśla Aleksandra Kraińska z Freedom Nieruchomości, zajmującej się obsługą rynku deweloperskiego, pierwsza część osiedla powstała w 2016 roku i spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród klientów. Kilka dni temu deweloper przekazał nowym właścicielom klucze do II etapu tej inwestycji. W ostatniej, III części projektu kończy się budowa kolejnych dwóch budynków – B4 i B5, a w nich łącznie 25 mieszkań o powierzchni od 52 m2 do 99 m2. W każdym z lokali znajdzie się przynajmniej jeden duży balkon lub taras. W ofercie znajdują się ostatnie cztery mieszkania dwu- i trzypokojowe o powierzchni od od 48 m2 do 74 m2 oraz jedno duże i przestronne z dwoma balkonami o powierzchni 114 m2.
       Słoneczne Bielany wyróżniają na tle innych inwestycji realizowanych w Elblągu zarówno położeniem jak i wyszukaną architekturą. Niska zabudowa, przestronne balkony, jak i duże, sięgające do samej podłogi przeszklenia, sprzyjają integracji z otaczającą przestrzenią.

 


      
       Wygodne parkowanie zapewniają mieszkańcom miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Na terenie osiedla powstał już plac zabaw i miejsca ogólnodostępne dla samochodów. 
      
       Osiedle Słoneczne Bielany położone jest w wyjątkowym miejscu do zamieszkania i wypoczynku. Z pewnością zaspokoi gusta zarówno osób ceniących ciszę i spokój oraz tych preferujących aktywny wypoczynek. Znajdujący się w pobliżu Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej, ścieżki rowerowe oraz trakty spacerowe pozwalają na spędzanie czasu na łonie natury. Ponadto bliskość galerii handlowej, usług, zaplecza handlowego, przedszkola i szkół powoduje że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.
      
       Słoneczne Bielany to prestiżowa inwestycja, która spełni oczekiwania każdego klienta. Trzeba się o tym przekonać, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie lub pod numerem telefonu: 667 774 100 i 55 233 25 39. Zapraszamy również do kontaktu osobistego w siedzibie Freedom Nieruchomości przy alei Grunwaldzkiej 31 w Elblągu.
      
                                                                ------- artykuł sponsorowany --------
      
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie