UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisz swoją pociechę na wyjątkowe warsztaty

 
Elbląg, Zapisz swoją pociechę na wyjątkowe warsztaty
fot. nadesłana
Reklama

Kreatywne spędzanie czasu? Warsztaty teatralne to coś, co rozbudzi wyobraźnię najlepiej. Teatr im. Aleksandra Sewruka zaprasza na warsztaty teatralne grupy przedszkolne oraz uczniów szkół podstawowych.

Stosujemy od lat wypróbowane metody pracy twórczej, dramy, gier dramowych, pantomimy, plastyki i świadomości ciała.

Pragniemy poprzez zabawę pokazać dzieciom całe spektrum mozliwości warsztatowych teatru, animację ciała, język ciała, ćwiczenia dykcyjne i emisyjne, budowę etiud scenicznych, animację przedmiotu i wiele innych, które mozna wykorzystać jako techniki pracy twórczej w nauczaniu.

Poprzez nasze warsztaty:

- pobudzamy wyobraźnię

- integrujemy dzieci w grupie

- rozbudzamy potrzebę obcowania ze sztuką, zwłaszcza sztuką teatru

- pomagamy w rozwiązywaniu sporów i konfliktów w klasie

 

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w wymiarze godziny lekcyjnej na terenie Teatru (do dyspozycji Mała Scena oraz foyer, a także Duża Scena – obowiązuje obuwie zmienne). Grupa do 25 uczniów wnosi opłatę ryczałtową w wysokości 125 złotych, natomiast grupy, gdzie ilość uczniów przekracza 25 osób- opłatę jednostkową od ucznia w wysokości 5 złotych (wystawiamy faktury VAT). Warsztaty prowadzą aktorzy Teatru: Irena Adamiak, Magdalena Bocianowska, Piotr Boratyński.

Kamila Łyłka, kierownik literacki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama