UWAGA!

Zaśpiewały przedszkolaki

 Elbląg, Przegląd Piosenki Przedszkolnej odbył się w SP 14
Przegląd Piosenki Przedszkolnej odbył się w SP 14 (fot. nadesłana)

W piątek (25 kwietnia) w Szkole Podstawowej nr 14 odbył się Przegląd Piosenki Przedszkolnej. Dzieci prezentowały bardzo wysoki poziom więc jury miało problem z wyłonieniem laureatów. Zachwycały nie tylko możliwości wokalne małych wykonawców, ale również stroje, choreografia i dobór repertuaru. Zwyciężyli więc wszyscy.

W spotkaniu wzięły udział dzieci z Przedszkoli nr 3, 14, 18, 19 i 34. Przegląd był okazją do zaprezentowania zdolności i talentów najmłodszych mieszkańców naszego miasta oraz integracji środowiska lokalnego. Wszyscy uczestnicy śpiewali piosenki poruszające bardzo istotny w świecie temat, a mianowicie temat ekologii.
       W przerwie na obrady jury goście mogli obejrzeć przedstawienie pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” przygotowane przez uczniów kl. III c pod kierunkiem pani Bernardy Cempy.
       Występy dzieci prezentowały bardzo wysoki poziom, więc jury miało problem z wyłonieniem laureatów. Zachwycały nie tylko możliwości wokalne, ale również stroje, choreografia i dobór repertuaru. Zwycięzcami okazali się wszyscy uczestnicy przeglądu. Dyplomy i upominki wręczyła przewodnicząca jury, wicedyrektor Krystyna Jonakowska.
       Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a pedagogom dziękujemy za trud włożony w przygotowanie dzieci do występów. Inicjatorkami przeglądu były nauczycielki: Beata Kuczuro- Waszak, Maria Michałek oraz Beata Mazurowska.
      
      
      
Beata Mazurowska, rzecznik prasowy SP nr 14 w Elblągu

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama