UWAGA!

Zatorska Majówka za nami

 
Elbląg, Zatorska Majówka za nami
fot. nadesłana

Tegoroczna Zatorska Majówka w SP nr 14 pod hasłem: „Od juniora do seniora” 27 maja upłynęła w fantastycznej atmosferze biesiadnej zabawy.

Imprezę uroczyście otworzyładyrektor K. Pierzyńska- Czujwid oraz zespół ludowy, działający przy szkole, w przyśpiewkach biesiadnych. Tyle atrakcji podczas tegorocznego festynu dotąd nie było. Stacje zabaw zręcznościowych i umysłowych cieszyły się ogromnym zainteresowaniem naszych uczniów oraz rodziców. Kto nie miał ochoty na tego rodzaju zabawę, mógł porzeźbić w glinie lub poprawić swój image, fundując sobie tatuaż. Dla spragnionych wrażeń artystycznych przygotowaliśmy pokaz tańców latynoamerykańskich- pary tanecznej z Centrum Tańca „ Promyk” w Elblągu oraz tańca zumba. Działający przy naszej szkole szczep harcerski porwał swoimi propozycjami licznie zgromadzonych gości, np. w puszczaniu gigantycznych baniek, warsztatach bębniarskich oraz w mini koncercie piosenki harcerskiej.
       Dla pracowitych i utalentowanych uczniów nadeszła pora na nagrody, bowiem wręczono dyplomy laureatom licznych konkursów przyrodniczych oraz z wiedzy dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym (organizator WORD).

 

Jak co roku, o Puchar Dyrektora Szkoły zmierzyli się w meczu piłki nożnej, niezawodni funkcjonariusze Policji Miejskiej i Straży Pożarnej w Elblągu. Dla zainteresowanych podaję wynik: 5:4 dla Straży. W przerwie meczu zaprezentowały się czirliderki. Działająca kawiarenka, z fantastycznymi ciastami, przygotowanymi na tę okazję przez rodziców, zadowoliła podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Nie zabrakło też grilla z kiełbaskami. Na majówkę przybyli licznie dziadkowie, rodzice, nasi uczniowie oraz absolwenci tej szkoły. Głównym celem majówki była integracja środowiska rodzinnego, budowanie trwałych więzi rodzinnych oraz inicjowanie dobrej wspólnej zabawy.
       Należy też wspomnieć o wspaniałym belferski gronie, „tym, co w pocie czoła, wymyślało znoje”. Majówce towarzyszyła świetna muzyka, profesjonalnie prowadzona przez naszych anglistów, również DJ-ów koncertu karaoke.
       Dziękujemy za przybycie na festyn zaproszonym gościom, uczniom, absolwentom, rodzicom, kadrze nauczycielskiej oraz sponsorom festynu.
      

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama