UWAGA!

Zdobywamy nowe szczyty

 
Elbląg, Zdobywamy nowe szczyty
fot. nadesłana

28 maja 2014 roku grupa młodzieży z Środowiskowego Hufca Pracy 14 – 1 w Elblągu wybrała się na ściankę wspinaczkową, gdzie profesjonalnie a przede wszystkim z humorem przedstawiono wychowankom zasady umożliwiające bezpieczną wspinaczkę.

Wszyscy zaczęli od porządnej rozgrzewki, zapoznaniu się ze sprzętem i jego umiejętnym użytkowaniem, kończąc na komendach i krótkim pokazie bezpiecznej asekuracji partnerskiej w czasie zabawy.  Każdy z wychowanków bawił się wyśmienicie. Przemieszczali się od stanowiska do stanowiska. Próbowali wszystkiego na co starczyło im sił. Znaleźli w tym dużą frajdę i przyjemność. Dodatkową atrakcją była Jaskinia Trolla, którą część osób przeszła dwa razy.
       Młodzież ŚHP 14 – 1 skorzystała z zajęć dzięki pomocy jednej z elbląskich firm, która przyłączyła się do realizacji programu autorskiego „Moc pasji”. Zadaniem programu jest zaciekawić i zachęcić młodzież do poszukiwania swoich pasji życiowych poprzez spotkania z osobami, które mają ciekawe hobby i zainteresowania a przede wszystkim ciężko pracują aby osiągnąć szczęście i sukces.
       Na koniec małej przygody młodzież miała szansę wysłuchać i porozmawiać z Tomaszem Kończakiem, właścicielem ścianki wspinaczkowej. Opowiedział o swoim zainteresowaniu i pasji do wspinaczki. Zdradził również, że nie było samych sukcesów, ale bardzo ciężka praca. Podzielił się kilkoma ciekawostkami, dzięki którym wzbudził zaciekawienie wśród młodzieży.
       Wszyscy byli bardzo zadowoleni. Młodzież się wypociła, wymęczyła, poobijała ale wyszła zadowolona i roześmiana. Każdy po wyjściu pytał się kiedy wracamy na skałki? Wyjście zdecydowanie zaliczamy do udanych! Dziękujemy!
      
Nina Nowakowska, ŚHP 14 – 1 Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama