UWAGA!

Zimowa Akademia Młodych Talentów

 
Zimowa Akademia Młodych Talentów
fot. nadesłana

Od poniedziałku, 28 stycznia rozpoczyna się program zajęć feryjnych, przygotowanych z myślą o dzieciach, dla których głównym zainteresowaniem jest taniec. "Zimowa Akademia Młodych Talentów" to przedsięwzięcie rekreacyjno – szkoleniowe, które ma zapewnić atrakcyjny wypoczynek zimowy oraz przyczynić się do rozwijania pasji sportowych, a także znalezienia nowych zainteresowań.

Przedstawiona oferta aktywnego wypoczynku skierowana jest do 40-osobowej grupy elblążan, w przedziale wiekowym 8-14 lat. Są to osoby, które znajdują się na początku drogi tanecznej, część z nich skończyła w 2012 roku podstawowy kurs tańca, a pozostali posiadają najniższe klasy taneczne: E i D.
       Program zimowiska został ułożony w ten sposób, aby uczestnicy mogli nie tylko zdobywać nowe umiejętności i doskonalić taniec, ale także się integrować i wspólnie bawić. Aby oferta była bardziej urozmaicona uczestnicy dostaną szansę wzięcia udziału w zajęciach artystycznych: teatralnych, plastycznych, wybiorą się również do kina.
       Do realizacji programu zimowiska wykorzystane zostaną pracownie CSE „Światowid” oraz sale treningowe Centrum Tańca „Promyk”. Zajęcia będą przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz osoby z uprawnieniami pedagogicznymi.
       Zadanie zostało dofinansowane ze środków Urzędu Miejskiego w Elblągu.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)