UWAGA!

Zjazd absolwentów „Nalazków”

W sobotę i w niedzielę (30 i 31 sierpnia) w koszarach dawnej Podoficerskiej Szkoły Zawodowej im. Rodziny Nalazków odbędzie się pierwszy zjazd absolwentów tej szkoły.

Swoją obecność na uroczystościach, które rozpoczną się w sobotę o godzinie 10 na placu jednostki przy ul. Królewieckiej, potwierdziło ponad 170 absolwentów szkoły. Przed honorową trybuną przemaszeruje pododdział absolwentów z lat: od 1963 r., kiedy to miała miejsce pierwsza promocja, aż do roku 1975, gdy szkoła uległa rozformowaniu.
     
     O szczegółach Marta Hajkowicz rozmawiała z organizatorami zjazdu:
MH
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Ja też byłem w Nalazkach ale w SPR. Wspomieńia bardzo miłe a i ludzie z którymi miałem kontakt Bardzo sympatyczni. Wspominam lata pożniejsze bo drugą dekadę 80.Panów płk Jagiło, Kwilosz już nie ma ale pamięć została. Ale wielu fajnych Panów widuję Jarzębowski, Walczyński - serdeczne pozdrowienia, ach zapomiałbym pozdrowienia dla Marka Pazio szefa mojej kompani.
 • lepiej posłuchajcie pieśni biesiadnych portelu buahahaha
 • Gdzie jest ta Pani co dzwoniła do "Szkla Kontaktowego" (TVN 24 ) będąc tak przejętą, iż nie potrafa wytłumaczyć co to są nasze "Nalazki"
 • Wzruszające i piękne chwile podczas Zjazdu Nalazków - dziękujemy
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rodzeństwo(2008-09-02)
 • Żałuję ogromnie, iż nie mogłem w tym Zjeżdie uczestniczyc. Mam wiele wspaniałych wspomnień z Elbląga i PSZ w latach 1961-64.Mile wspominam kolegów, wykładowców i dowódców. To była prawdziwie męska szkoła życia. Pozdrawiam płk. Ryszarda Kackiełłę /mieszka w Elblągu/ oraz wszystkich w tym mieście którzy mnie jeszcze pamiętają po tylu latach. "Tomek" - prymus II promocji - 1964
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  M.Tomkiewicz(2008-09-18)
 • Przykro mi, że nie mogłem wziąć udziału w sierpniowym Zjeżdzie Asolwentów Podoficerskiej Szkoły Zawodowej im. Rodziny Nalazków. Jestem absolwentem rocznika 1963-66 - III pluton 9 kompanii. Mam nadzieję, że zamelduję się na następne spotkanie. Kolegów absolwentów proszę o kontakt. Z pozdrowieniami Tadeusz Dylewski. e-maill tadeusz. dylewski@op. pl
Reklama