UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Komunikacja powinna być darmowa, wtedy odchodzą koszty obsługi biletów tzn. drukowanie, obsługa kasowników, obsługa stawienie biletomatów, oraz odchodzą koszty z obsługą firmy sprawdzającej te bilety. Po 1 te koszty nie są małe, po 2 więcej ludzi by jeździło komunikacją nie prywatnymi autami (ekologia). No i po 3 promocja miasta w Polsce. No i ostatnie, jeśli ja nie skasuję biletu (powód nie zawsze z winy pasażera)jestem traktowany jak przestępca, wpis do BIK etc. A jeśli ZKM nie wywiąże się z umowy i autobus znacznie się spóźni lub wogóle nie przyjedzie bo kier. pomylił trasę - odpowiedzialności nie ponosi nikt.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    6
    Tomasz85(2021-07-05)
  • @Tomasz85 - Z takim myśleniem to wszystko powinno być za darmo. Po co płacić za zakupy spożywcze? Tylko generuje to dodatkowe koszta utrzymania kas fiskalnych, paragonów, portali do płatności kartą itp. Lepiej wszytko za darmo, albo na kartki. Nie idźmy tą drogą. Korzystasz z transportu miejskiego = zapłać za usługę. Proste!
  • @Tomasz85 - Tomasz - na drugie mu DEJ! W sklepach jedzenie za darmo, prund za darmo, woda za darmo. Piwko za darmo. Już jedna poseł miała plan, helikopter by latał i rozrzucał wszystkim polakom piniądze!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Tralala(2021-07-05)
  • @Tomasz85 - @Tomasz85 Tomeczek ha widzę Twoje komentarze często i jedyne, co mogę o Twojej osobie powiedzieć to, że jesteś absolutnym malkontentem i socjalistą. Absolutnie myślisz na opak niż zachodnie-rozwinięte kraje. Niestety, takich jak Ty +35 latków w tym kraju jest większość i musimy się z Wami męczyć.
Reklama