UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zlot Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich 2012

 
Elbląg, Zlot Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich 2012

Wspólnota Drużyn Grunwaldzkich jest najstarszym i najprężniej działającym ruchem programowo-metodycznym w Związku Harcerstwa Polskiego. Wspólnota wraz z Chorągwią Warmińsko-Mazurską są organizatorami już 41. Zlotu Drużyn Grunwaldzkich.

Zlot jest największym przedsięwzięciem harcerskiego lata. To niepowtarzalne spotkanie ponad tysiąca harcerzy z całej Polski, to również okazja do uczestnictwa w ciekawych zajeciach. Wszystkie one są różnorodne, dotyczą między innymi tradycji rycerskich, kultury, sportu.
       Kulminacją imprezy jest coroczne wręczenie drużynom odznak grunwaldzkich przez Naczelnika ZHP oraz udział w rekonstrukcji bitwy i wielkie harcerskie świętowanie w miasteczku zlotowym.
       Od wielu lat reprezentacja Hufca Elbląg ZHP bierze udział w tej inicjatywie. W tym roku instruktorki elbląskiego hufca: hm. Marzena Skonieczna (członek Rady Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich), pwd. Małgorzata Guzowska (honorowa instruktorka Wspólnoty), phm. Ewelina Dżugan (członkini Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich) są odpowiedzialne za pracę Biura Wspólnoty oraz poprowadzą zajęcia z pszczelarstwa oraz warsztaty z dziennikarstwa dla uczestników zlotu.
      
Ewelina Dżugan, szefowa Harcerskiej Służby Informacji
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama