UWAGA!

Zmarła Danuta Stryj

 Elbląg, Zmarła Danuta Stryj
fot. nadesłana

Z głębokim żalem dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, absolwenci i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego przyjęli wiadomość o śmierci Profesor Danuty Stryj. Pani Profesor była nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie w I Liceum od 1977 roku, w latach 1984-2003 pełniła funkcję wicedyrektora.

Pani Danuta Stryj zmarła 6 grudnia 2017 roku, w wieku 66 lat. Pani Profesor była wymagającą, ale życzliwą i rozumiejącą problemy młodzieży nauczycielką. Jej uczniowie odnosili liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach. Zarówno wychowankowie, jak i współpracownicy cenili u Pani Dyrektor: profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie dla ludzkich słabości i błędów.
       Żegnamy wspaniałego, wrażliwego człowieka, który poświęcił swoje zawodowe życie pracy z młodzieżą. Pani Danuta pozostanie w naszej pamięci jako osoba serdeczna, wspaniałomyślna, która z pasją dzieliła się swoją wiedzą, przekonując młodych ludzi, że warto się uczyć, poszerzać swoje horyzonty, nie bać się być ambitnym. Po odejściu na emeryturę pozostała zaangażowana w sprawy związane z życiem szkoły.
       W zmarłej straciliśmy przyjaciela naszej placówki.
       Łączymy się w głębokim smutku z Rodziną i Najbliższymi Pani Danuty Stryj.
       Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w Kościele p.w. Św. Brata Alberta (ul. Brata Alberta Warszawa Wesoła-Zielona) 9 grudnia 2017 roku o godzinie 11.30, po czym nastąpi wyprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego na cmentarz w Rembertowie.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama