UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zmarła Danuta Stryj

Elbląg, Zmarła Danuta Stryj
fot. nadesłana

Z głębokim żalem dyrekcja, nauczyciele, pracownicy, absolwenci i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego przyjęli wiadomość o śmierci Profesor Danuty Stryj. Pani Profesor była nauczycielem historii i wiedzy o społeczeństwie w I Liceum od 1977 roku, w latach 1984-2003 pełniła funkcję wicedyrektora.

Pani Danuta Stryj zmarła 6 grudnia 2017 roku, w wieku 66 lat. Pani Profesor była wymagającą, ale życzliwą i rozumiejącą problemy młodzieży nauczycielką. Jej uczniowie odnosili liczne sukcesy w olimpiadach i konkursach. Zarówno wychowankowie, jak i współpracownicy cenili u Pani Dyrektor: profesjonalizm, zaangażowanie i zrozumienie dla ludzkich słabości i błędów.
       Żegnamy wspaniałego, wrażliwego człowieka, który poświęcił swoje zawodowe życie pracy z młodzieżą. Pani Danuta pozostanie w naszej pamięci jako osoba serdeczna, wspaniałomyślna, która z pasją dzieliła się swoją wiedzą, przekonując młodych ludzi, że warto się uczyć, poszerzać swoje horyzonty, nie bać się być ambitnym. Po odejściu na emeryturę pozostała zaangażowana w sprawy związane z życiem szkoły.
       W zmarłej straciliśmy przyjaciela naszej placówki.
       Łączymy się w głębokim smutku z Rodziną i Najbliższymi Pani Danuty Stryj.
       Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione w Kościele p.w. Św. Brata Alberta (ul. Brata Alberta Warszawa Wesoła-Zielona) 9 grudnia 2017 roku o godzinie 11.30, po czym nastąpi wyprowadzenie Zmarłej do grobu rodzinnego na cmentarz w Rembertowie.
      
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama