UWAGA!

Zwycięstwo drużyny WOT w strzeleckim trójboju długodystansowym

 Elbląg, Zwycięstwo drużyny WOT w strzeleckim trójboju długodystansowym
fot. 4W-MBOT, 15GBZ, Jarosław Walczuk

Drużyna WOT w składzie: kpr. Paweł Jastrzębski (4W-MBOT/43blp) oraz kpr. Radosław Jurczak (4W-MBOT/41blp) zdobyła złoto w zawodach East Bullet Holes 2021 jakie miały miejsce w ubiegły weekend na poligonie w Orzyszu, rywalizując z reprezentacjami innych jednostek wojsk operacyjnych w klasie MILITARY MAGNUM (tylko dla żołnierzy) na dystansach 800m - 1000m - 1200m.

Zawody East Bullet Holes to już cykliczna konkurencja rozgrywana w Orzyszu, organizowana przez 15. Giżycką Brygadę Zmechanizowaną i Fundację "Oręż". W tegorocznej edycji brało udział w sumie niemal 300 zawodników w tym także przedstawiciele innych Państw m.in. żołnierze wojsk sojuszniczych NATO enhanced Forward Presence Battle Group Poland.

 

Na uwagę zasługuje również imponujący wynik na 1200m osiągnięty przez kpr. Pawła Jastrzębskiego (4W-MBOT) - 84 pkt, który pozostałych zawodników wyprzedził miażdżącą przewagą (kolejny żołnierz osiągnął na tym dystansie 64 pkt).

43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Społeczeństwo

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • hahahahaha. .. .. papapapapa marek, papapapa edek- nie żyjecieee!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    aleksyabdiejev(2021-10-14)
  • Brawo, polska armia pod rządami Prawa i Sprawiedliwośći staję się wreszcie prawdziwą siłą z którą liczą się w Europie a nasi wrogowie trzy razy zastanowią się zanim odważą się nas zaatakować. Wojska obrony terytorialnej są jedną z pereł w koronie naszej armii, czerpią one z dorobku Armii Krajowej i polskich zrywów powstańczych.
  • Szkoda że nie ma już powtórek tych zawodów na Eurosport 1,ta informacja dla Elblążan to ma się tak jak potrzeba świni siodło.
  • teofil weź koło i pier. .. nij się w czoło lamusie
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Afrika Korps(2021-10-15)
  • @TeofilSkorupa - Jak przeczytali Putinowi to, co napisałeś to nie mógł spać w nocy. .. Czerpią z tradycji polskich zrywów powstańczych, powiadasz tępy kabotynie, to znaczy, że zakładają porażkę przy maksymalnej liczbie ofiar własnych i wśród ludności cywilnej ? GM uwielbia komentować kretyńskie wpisy. ..
Reklama