UWAGA!

ABC najlepsi w streetballa

 Elbląg, ABC najlepsi w streetballa

Na boiskach Toru Kalbar odbył się pierwszy wakacyjny turniej koszykówki ulicznej. W formule 3x3 zagrało 16 drużyn, a najlepszą ekipą została drużyna ABC. Udział w zawodach był bezpłatny.

To kolejny turniej zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. Każde takie wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem młodzieży i dorosłych. Poziom zawodów był bardzo dobry, a wiele ekip wystąpiło w efektownych strojach.

Impreza odbyła się w oparciu o „brazylijski” system rozgrywek. W pierwszej grupie w walce o finał Amatorzy ograli Swimming Pool, późniejszą trzecią ekipę turnieju. Natomiast w drugiej grupie rywalizujących zespołów mistrzowską formę pokazała drużyna ABC, która wygrała kilka pojedynków z rzędu. W finale zrewanżowała się Amatorom za porażkę na początku zawodów i zdobyła główne trofeum.

Trzy najlepsze zespoły otrzymały medale i puchary, a także nagrody rzeczowe. Dziękujemy wszystkim ekipom za przybycie i zapraszamy w piątek 20 sierpnia, o 19, na Tor Kalbar, na nocny turniej streetballa. Na tę imprezę będzie można zapisać się w biurze zawodów przed rozpoczęciem gry.

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Gratki. Oni chcieli, zaangażowali się i pokazali co potrafią, Brawo. Więcej takich imprez i nie tylko w okresie wakacyjnym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    sceptyk(2021-07-09)
Reklama