UWAGA!

Aktywnie i tanecznie - obóz w Iławie

 
Elbląg, Aktywnie i tanecznie - obóz w Iławie
fot. nadesłana

Taniec, słońce, jezioro, wycieczki i dobra zabawa to wszystko czeka na uczestników obozu w Iławie. Już od dziś można zapisywać najmłodszych na taneczne obozy wakacyjne, organizowane przez Stowarzyszenie Jantar.

Organizatorem obozu jest Stowarzyszenie Jantar, które od kilkunastu lat realizuje z powodzeniem obozy dla tancerzy i wszystkich tych, którzy chcą rozsmakować się w tańcu. W obozie mogą wziąć udział dzieci już od 7 roku życia. Dzieci z grup początkujących oraz nowicjusze wezmą udział w obozie w terminie 8-17.08.2014.
       - Obozy to doskonały sposób na to, aby młodsze dzieci zachęcić do nauki tańca. W atmosferze wakacyjnej zabawy dzieci są bardzo otwarte i chętnie pracują – mówi Magdalena Czarnocka-Kaptur, prezes Stowarzyszenia Jantar. - Propagując aktywność fizyczną od najmłodszych lat, buduje się solidne fundamenty pod dobre nawyki w życiu dorosłym.
       Obóz zostanie zrealizowany w Zespole Szkół Budowlanych, przy ul. Kopernika 8 w Iławie.
       – Jest to miejsce, które od lat wybieramy ze względu na jego kompleksowość – mówią organizatorzy. - Przestronne sale gimnastyczne doskonale nadają się do zajęć tanecznych, stołówka, w której serwowane są pyszne domowe obiady, boiska oraz usytuowanie obiektu blisko jeziora to atuty, z których ciężko byłoby zrezygnować.
       Na obozie będzie królował taniec towarzyski. Zajęcia z tańców standardowych i latynoamerykańskich poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy, na co dzień pracują z dziećmi. Dodatkowo, dla bardziej zaawansowanych tancerzy, przygotowane są szkolenia z wysokiej klasy szkoleniowcami spoza Klubu.
       Poza zajęciami tanecznymi organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji. Dzieci poczują się jak prawdziwe wilki morskie podczas rejsu po Jezioraku, odwiedzą ranczo w Windykach, gdzie można będzie pojeździć na koniach, poskakać na trampolinie i biesiadować przy ognisku. Gdy pogoda dopisze, nie zabraknie kąpieli w jeziorze, a gdy słońca zabraknie można będzie skorzystać z atrakcji iławskiego Aquaparku czy kręgielni. Co roku organizowane są także liczne konkursy i zabawy takie jak: mini playback show, kalambury, podchody oraz zawsze wyczekiwany chrzest dla nowicjuszy.
       Szczegółowe informacje o obozach, uzyskać można pod numerem telefonu: 55 611 01 30/40, 609 977 220 oraz poprzez maila: promyk@swiatowid.elblag.pl.
       Karty obozu oraz druk na dofinansowanie można pobrać w biurze Centrum Tańca „Promyk” przy ul. Browarnej 80 w Elblągu lub ze strony Centrum Tańca „Promyk” w zakładce obozy taneczne. Na karty zgłoszeń czekamy do 30 czerwca.
      
Zyta Wrzos, CT Promyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Robienie obozów zawsze w tym samym miejscu nie jest korzystne. Dzieci powinny poznawać jak najwięcej nowych miast, zwiedzać nowe ciekawe miejsca. Raz można dziecko wysłać na taki obóz, ale nie co roku płacić żeby oglądało to samo.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Rodzic.(2014-05-27)
 • nie polecam tego obozu i warto by sprawdzić co tam się dzieje pod kątem wielu negatywnych relacji
 • moja córka bardzo żle wspomina ten obóz a szczegółnie prowadzących i wychowawców
 • Mój syn był tylko raz i więcej nie chciał jechać na obóz taneczny z klubu Jantar. Pamiętam, że organizator nie chciał zgadzać się na odwiedziny rodziców. Jednak pojechałam z mężem i zobaczyłam, jakie syn miał odparzenia pod pachami. Na obozie nie został zaopatrzony w potrzebne leki, mimo że mówił, że go to boli i piecze. Myślę, że chodzi tu tylko o zgarnięcie odpowiedniej wpłaty za turnus i jakoś będzie. Poza tym w ostatni dzień nie dano dzieciom obiadu i głodne przyjechały 2 godz. szybciej do Elbląga. Zawsze to więcej oszczędności w kasie Jantara.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  0
  Rodzicetancerza(2014-05-27)
Reklama