UWAGA!

Amazonki górą w Sokolniku (jeździectwo)

 Elbląg, Amazonki górą w Sokolniku (jeździectwo)

Młoda amazonka Natalia Aschmutat z PKB Romanowskich została Mistrzem Warmii i Mazur na zawodach w skokach przez przeszkody, które odbyły się w miniony weekend (15-16 sierpnia) w Stadninie Koni Trakeńskich w Sokolniku.

Kobiety zdecydowanie pobiły mężczyzn w tych mistrzostwach. Natalia oraz jej młodsza koleżanka, Paulina Siergiej z Baskil Rzeczna, która zwyciężyła w konkursie juniorów, okazały się najsilniejszymi jeźdźcami spośród licznie przybyłych zawodników.
       W ciągu dwóch dni zawodów można było podziwiać jeźdźców z całego regionu. W niedzielę natomiast, oprócz skoków konnych, widzowie obejrzeli również popisy elbląskich zawodników motocrossowych z ekipy Horn - Jelenia Dolina. Odbył się także konkurs dla publiczności, w którym do wygrania były wyroby firmy Bellucci. Licznie zgromadzeni widzowie doskonali bawili się w czasie wszystkich rozgrywek i zabaw.
       Natalia, jako wielka gwiazda weekendu, została również najlepszą amazonką w konkursie zorganizowanym przez PuellaNova.pl, wygrała także wiele innych pucharów w ciągu dwóch dni rozgrywek. Była absolutnie bezkonkurencyjna. Po zawodach tradycji stało się zadość i młoda amazonka została wrzucona do pobliskiego stawu, razem z deską SU2, która była jedną z nagród głównych. Po wszystkich rozgrywkach ta niezwykle skromna i sympatyczna dziewczyna była niezwykle szczęśliwa.
       Paulinie Siergiej, najlepszej juniorce również nie darowano kąpieli. Ona natomiast wróciła do domu z kompletem mebli ufundowanym przez firmę Meblenawynos.
       Sponsorami zawodów byli również m.in. Warmińsko-Mazurski Związek Jeździecki, Nissan Knedler, Ajram, Lupus, Wacław Mach. Organizator dziękuje również patronatom medialnym:
       portEl.pl, PuellaNova.pl, TVP Olsztyn, Telewizja Elbląska, Radio El.
      
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama