UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W mojej ocenie, klauzula nie może dotyczyć wypłat dla zawodników i trenera. Takie zapisy nie mogą być zgodne z prawem. Być może nie mogą się wypowiadać o ogólnej sytuacji finansowej klubu, a nie o swoich zarobkach. Z drugiej strony to jeżeli jest to prawda to powinno się to przełożyć na wyniki, przecież brak wypłaty powoduje frustrację itp. Nie chce mi się jakoś wierzyć w to, że bez należnej wypłaty piłkarze prezentowaliby się tak dobrze.
  • Popytaj zainteresowanych bo jesteś niedowiarek. A jak ty widzisz komunikat klubu w tej sprawie? Słyszałeś kiedyś aby klub albo jego działacz potwierdził to że klub nie płaci tak jak powinien i ma ogólnie problemy finansowe? Jeszcze o czymś takim nie słyszałem.
  • Luzar w większości firm podpisujesz klauzule pracując na umowę o pracę, że nie będziesz się "chwalił" nikomu komu zarabiasz. Więc czemu takie coś Cię dziwi w stosunku do piłkarzy to ja nie wiem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Ciekawski(2019-11-06)
Reklama