UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Barbórka pod znakiem brydża

 
Elbląg, Barbórka pod znakiem brydża
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl
Reklama

W poniedziałek, 2 grudnia w Elblągu został rozegrany interregionalny turniej brydżowy par pod hasłem Barbórkowy w ramach obchodów Barbórki patronki górników z cyklu Grand Prix Elbląga.

W zawodach wzięli udział brydżyści i brydżystki z Elbląga, Gronowa Górnego, Jagodnika, Kwietniewa, Nowakowa, Nowego Dworu Gdańskiego, Nowego Stawu i Suchacza. W kierunku podium po najcenniejsze trofea sportowe wystartowało 32 brydżystów. Fotel lidera zmieniał się jak w kalejdoskopie. Zwyciężył duet elbląski: Andrzej  Fronczak i Marek Lichocki z wynikiem 67,74 %. Dalsze miejsca na podium zajęli: 2. Bogusław Gierulski Elbląg - Ziemowit Nowak (Nowy Dwór Gdański) - 62,91  % 3. Witold Deorocki - Mieczysław Sokołowski (Elbląg) 60,87 %. Dalsze miejsca w top dziesiątce zajęli: 4. Iwona Smilgin - Regina Wołek (Elbląg) 5. Zbigniew Samborski (Elbląg) - Marek Serdyński (Nowakowo) 6. Jerzy Kwoczek (Gronowo Górne) - Andrzej Szyc (Elbląg) 7. Kazimierz Konefał - Witold Nowicki (Nowy Staw) 8. Bogdan Jabłoński - Mariusz Sarnowski (Elbląg) 9. Henryk Łęcki (Jagodnik) - Tadeusz Mielko (Elbląg) 10. Zbigniew Bando - Zbigniew Listewnik (Elbląg). W zawodach uczestniczyło 16 duetów. Gratulacje dla zwycięzców na podium. Zarząd Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego zaprasza wszystkich chętnych do udziału  w międzypokoleniowym Otwartym Turnieju Par pod nazwą "Turniej Mikołajkowy", który zostanie rozegrany w poniedziałek, 9 grudnia o godz. 17 w hotelu Arbiter, pl. Słowiański 2.

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama