UWAGA!

Będą bronić mistrzowskiego tytułu (taniec)

Elbląg, Czy ABBA da naszej formacji zwycięstwo?
Czy ABBA da naszej formacji zwycięstwo?

Dziś (5 września) elbląska Formacja Standardowa „Lotos – Jantar” wyjechała do Kraśnika na Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych. Już jutro bowiem tancerze będą bronić tytułu Mistrzów Polski.

Nasze miasto reprezentować będzie dobrze znana zarówno publiczności, jak i wielu osobom z kręgu tanecznego - Formacja Standardowa „Lotos – Jantar”, która przy wtórach największych przebojów szwedzkiego zespołu ABBA zaprezentuje układ
     zatytułowany „ABBA Forever". Układ ten jest dziełem Ariane Schiessler, trenera formacji - Antoniego Czyżyka, a także samych tancerzy i dostrzec w nim możemy wiele elementów gimnastycznych, które w ciekawy sposób zostały połączone z tańcami standardowymi.
     W Kraśniku „Lotos – Jantar” stanie przed ogólnopolską komisją sędziowską, która zadecyduje czy nasza formacja nadal jest najlepszą formacją standardową w kraju.
     Mistrzostwa Polski są kwalifikacją do udziału w mistrzostwach Europy i świata.
     - Warto dodać, że nasz zespół konkurować będzie z tancerzami formacji z Białegostoku, którzy wykonają układ Piotra Galińskiego, jurora znanego z programu telewizyjnego „Taniec z gwiazdami” – zapowiada Monika Stando ze Światowida. - O tym, czy to nasza choreografia bardziej spodoba się sędziom i publiczności, dowiemy się już jutro. Zatem prosimy o doping i o trzymanie kciuków!
oprac. A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama