UWAGA!

Będą szukać mistrzów na torze łyżwiarskim „Kalbar”

 
Elbląg, Będą szukać mistrzów na torze łyżwiarskim „Kalbar”
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł ponownie zapraszają dzieci do udziału w zawodach w łyżwiarstwie szybkim „Szukamy Mistrzów”. Impreza przeniesiona z 29 grudnia ubiegłego roku, odbędzie się w najbliższą sobotę (5 stycznia ) na torze łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola.

Zawody w łyżwiarstwie szybkim z cyku „Szukamy Mistrzów” mogą stać się szansą dla najmłodszych mieszkańców Elbląga, by rozpocząć wspaniałą przygodę ze sportem, a kto wie, czy dla kogoś nie stanie się to początkiem prawdziwej światowej kariery. Zawody zostały podzielone na starty dla amatorów jak i zawodników już trenujących.
       Zawody rozegrane zostaną w sobotę ( 5 stycznia) o godz. 10 na Torze Łyżwiarskim „Kalbar” przy ul. Agrykola 8. Zgłoszenia przyjmowane będą już od godz. 9 w biurze zawodów mieszczącym się na torze łyżwiarskim. Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest dostarczenie do organizatorów podpisanego przez rodziców lub prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zgody na udział w zawodach oraz warunkach zdrowotnych dziecka. Udział w imprezie jest bezpłatny. Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku obfitych opadów deszczu w dniu zawodów, z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom zawodów, mogą one zostać odwołane.
       Organizatorami zawodów łyżwiarskich „Szukamy Mistrzów” są: Urząd Miejski w Elblągu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Orzeł . Więcej informacji o zawodach oraz regulamin dostępny jest na stronie.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Oh, to wspaniała wiadomość! :) Idealny termin i warunki i prognozy pogodowe, które na 5tego od kilku dni wskazują na jednodniową, ale solidną odwilż! Brawo organizator, grunt to wiedzieć co się robi! Brawooo!
  • No kto by przypuszczał że w styczniu będzie odwilż. Ludzie ci się z wami dzieje. Wiecznie wam coś nie pasuje. Nic się nie robi źle, robi się to jeszcze gorzej. Nie pasuje to nikt was nie zaprasza. Siądź na d... włącz trwam i zostań w domu.
  • Marna istoto zaczerpnij wiedzy a pozniej udzielaj sie gdziekolwiek. Plyta lodowiska jest chlodzona wiec zawody odbeda sie bez problemow...
Reklama