UWAGA!

Będą walczyć o dom, czyli Charytatywny Turniej EMLO

 
Elbląg, Będą walczyć o dom, czyli Charytatywny Turniej EMLO

W sobotę, 1 grudnia w hali IV Liceum Ogólnokształcącego, ul. Henryka Sienkiewicza 4 w Elblągu odbędzie się Charytatywny Turniej EMLO. Pieniądze zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone rodzinie z Batorowa, która może stracić dom. Start o godz. 12:45.

Działka, na której stoi dom, miała zostać wystawiona na sprzedaż. Ogłoszony wcześniej przetarg jednak nie odbył się, jednak transakcja kupna nastąpi do końca tego roku.  Okres dzierżawienia gruntu wynosi 5 lat. Kwota, od której zacznie się proces sprzedaży, wynosi 35 tys. złotych. Rodzina niestety nie jest w stanie samodzielnie uzbierać kwoty potrzebnej do wykupu, ponieważ nie wie, jaką kwotą dysponuje druga osoba. Jednym z członków tej rodziny jest Kacper Kurkiewicz, większości znany jako Pakej. Jest on jednym z organizatorów EMLO - Elbląskiej Młodzieżowej Ligi Orlika. Pakej wykazywał się nie raz dobrym sercem tworząc dla was turnieje, teraz my pomóżmy mu!
       Chcemy pomóc naszemu koledze i uchronić go wraz z rodziną przed eksmisją z miejsca zamieszkania, dlatego też zapraszamy na turniej charytatywny w piłkę nożną. Odbędzie się on w sobotę, 1 grudnia w hali IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Start o godz. 12:45, zakończenie ok. godz. 20.
       Do turnieju zostanie zakwalifikowanych 10 drużyn liczących maksymalnie po 10 zawodników. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Aby zgłosić się do rozgrywek, należy dostarczyć formularz zgłoszeniowy, który wkrótce zostanie udostępniony, a także wpisowe. Kwota ta jest nieograniczona, jednak pierwsza minimalna cegiełka wynosi 100 zł. Zapisy od 26 listopada. W rozgrywkach zagramy w dwóch grupach po 5 zespołów systemem każdy z każdym. Dwie ekipy z grupy awansują do półfinałów. Każda osoba biorąca udział w grze, musi mieć ze sobą dowód tożsamości.
       W hali zostanie urządzony także kiermasz ciast oraz zorganizowana dobrowolna zrzutka pieniędzy dla zainteresowanych wsparciem. Zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do wzięcia udziału w imprezie. Liczymy również na przybycie kibiców i gorący doping. Zapewniamy niesamowitą zabawę oraz nagrody.
       Wydarzenie na facebooku.
       Zrzutka internetowa.
      
EMLO - Elbląska Młodzieżowa Liga Orlika z pomocą kolegów i koleżanek Pakeja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama