UWAGA!

Belferki pod siatką

Nauczycielki z Ornety mistrzyniami Warmii i Mazur w siatkówce. Drugie miejsce zajęły belferki z Elbląga, a trzecie z Kętrzyna. Czwarte mistrzostwa województwa pracowników oświaty rozegrane zostały w Morągu.

To sensacyjne rozstrzygnięcie, bo po złote medale sięgnął zespół, który w poprzednich latach zajmował dalsze miejsca. Przez ostatnie dwa lata niepokonana była ekipa ZNP Elbląg. Niestety, w tym roku, z przyczyn losowych, na mistrzostwa pojechało tylko sześć pań, w tym jedna debiutantka. W pierwszym meczu broniące tytułu elblążanki zagrały z przyszłymi mistrzyniami. Przegrały mecz z powodu braku zgrania. Być może to niepowodzenie zmobilizowało je do walki o wygrane w kolejnych trzech spotkaniach.
     - Dziewczyny wykazały determinację, ambicję i wielkie serce do walki - podsumował start swoich koleżanek Gerhard Przybylski, prezes elbląskiego oddziału ZNP. - Po pierwszym meczu nie wyglądało to dobrze, ale w następnych elblążanki nie dały szans rywalkom, wygrywając bez straty seta.
     Miejsce czwarte w mistrzostwa zajęły nauczycielki ze Szczytna, a piąte gospodynie mistrzostw z Morąga.
     Najlepszą rozgrywająca mistrzostw została Beata Ciunajtis z Ornety, atakującą - Agata Prusaczyk z Morąga, broniącą - Anna Ruszczyk ze Szczytna. Najsympatyczniejszą siatkarką wśród nauczycielek jest wuefistka z II LO w Elblągu, Agnieszka Rumak.
Mira Stankiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama