UWAGA!

Bez medali w Krakowie (strzelectwo)

Otrzymaliśmy oficjalne wyniki konkurencji strzeleckich rozegranych podczas XV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na strzelnicy w Krakowie rywalizowali reprezentanci elbląskiego klubu Orzeł. Medali nie zdobyli, ale ich sukcesem było samo zakwalifikowanie się na te zawody.

Prawo startu na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży miały osoby, które przeszły przez sito eliminacji. Tego wyczynu dokonały cztery zawodniczki i jeden zawodnik z elbląskiego Orła, jednak w konfrontacji z krajową czołówką strzelców elblążanie plasowali się na odległych miejscach.
       W strzelaniu z karabinka pneumatycznego (40 strzałów) Magdalena Stasiewicz z dorobkiem 360 pkt. uplasowała się na 31. miejscu na 41 sklasyfikowanych zawodniczek. Złoty medal zdobyła Patrycja Kubisztal z Tarnowa z 391 pkt.
       Trójka elblążanek startująca w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego (40 strzałów) zajęła miejsca: 25. Daria Jankowiak - 342 pkt., 28. Lisa Ciepłucha - 342 pkt., 32. Sylwia Jankowiak - 340 pkt. Konkurs wygrała Natalia Król ze Śląska Wrocław - 364 pkt.
       Rodzynek w snajperskiej ekipie Orła - Maciej Milaniuk startował z 49 rywalami w konkursie pistoletu pneumatycznego (40 strzałów). Wystrzelał 366 pkt., co dało mu ósme miejsce. Zwyciężył Krzysztof Rakszewski z Vetrimu Opole z dorobkiem 375 pkt.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama