UWAGA!

Bogusław Gierulski trzeci w Sławie (brydż sportowy)

W 49. Międzynarodowym Kongresie Brydżowym „Sława 2006” startowało kilkuset brydżystów z kraju i zagranicy. W ciągu dziewięciu dni rozegrano osiem turniejów kongresowych, wczasowe turnieje par i turniej teamów. W klasyfikacji generalnej kongresu elblążanin Bogusław Gierulski wywalczył trzecie miejsce.

Kongresową rozgrzewką dla brydżystów był turniej teamów o Grand Prix Polski. Wystartowało 97 czteroosobowych drużyn. Warmię i Mazury reprezentowała drużyna „Mrągowia” w składzie: Bogusław Gierulski, Jerzy Skrzypczak, Krzysztof Pikus i Mirosław Cichocki. Wymienieni okazali się najlepsi i wywalczyli główne trofeum turnieju.
     Wczasowy Turniej Par z udziałem 194 brydżowych duetów zakończył się po czterech dniach sukcesem elbląskiego brydżysty Bogusława Gierulskiego i jego partnera z Mielna Leszka Sztyraka.
     Elbląski arcymistrz międzynarodowy rywalizował także w cyklu ośmiu turniejów kongresu „Sława 2006”. Grał w parze z Jerzym Skrzypczakiem z Mrągowa, Leszkiem Sztyrakiem z Mielna i elblążaninem Jerzym Sukowem. W cyklu turniejowym rywalizowało 326 par. W klasyfikacji generalnej kongresu Bogusław Gierulski zajął trzecie miejsce. To kolejny sportowy sukces elbląskiego arcymistrza międzynarodowego w brydżu sportowym.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama