UWAGA!

Bokserskie Mistrzostwa Unii Europejskiej Kobiet

Przez czternaście dni w Grudziądzu kadra polskich bokserek przygotowywała się do startu w Mistrzostwach Unii Europejskiej. Selekcjoner reprezentacji Leszek Piotrowski zdecydował, że w dziewięcioosobowej kadrze narodowej barwy Polski będzie reprezentowała Sandra Kruk z elbląskiego klubu „Kontra”.

Sandra Kruk, wychowanka trenera Krzysztofa Stemplewskiego, od dwóch lat trenuje boks. W sportowym dorobku ma bokserskie mistrzostwo i wicemistrzostwo Polski. Ostatnio, o czym informowaliśmy, z powodzeniem reprezentowała Polskę w mocno obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Bokserek w Nikołajewie na Ukrainie. Wywalczyła brązowy medal, wygrywając w półfinale z niepokonaną dotychczas przez Polki Turczynką Gulskum Tatar. Właśnie ten sukces zadecydował o powołaniu Sandry na zgrupowanie kadry do Grudziądza, a prowadzone podczas niego sprawdziany formy potwierdziły dobrą dyspozycję zawodniczki.
     Bokserka elbląskiej „Kontry” będzie reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Unii Europejskiej, które rozpoczynają się 3 sierpnia w angielskim Liverpoolu. W mistrzowskim turnieju wystartuje 90 zawodniczek z 15 krajów. Przed rokiem bokserki z Polski na takim turnieju we francuskim Lille zdobyły sześć medali. Trzymamy kciuki za dobry start Sandry Kruk.
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama