UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ktoś tu jest bardzo złośliwy Hirek czy Tomek lub ich anonimowi przyjaciele :) Z tego co mi wiadomo w seniorach i młodzieżowcach wychowanek trenera Pawła - Daniel Tarka co roku zdobywa medale. W roku 2014 w seniorach srebro w wadze 49 i tego samego roku brąz w Młodzieżowych Mistrzostwach w wadze 52kg. Wcześniej też medale były. Ja obserwuję ten nasz elbląski boks i bardzo podoba mi się to co robi Pan Paweł. Nie tylko sala ale wszelkiego rodzaju pomoc zawodnikom, dobre słowo i nauka. Organizacja sparingów turniejów oraz duży wkład w promowanie klubu i naszego rejonu. Laury zbierają inni czy Ty też w tym gronie jesteś? Głupoty wypisujesz ze złośliwości lub na prośbę innych. Gdzie są Ci Panowie co wymieniłeś, dlaczego nadal nie trenują jak są tacy wspaniali i nie zastąpieni?
  • Tarka był już zs Hirka i w 49 kg każdy zawodnik będzie miał medal bo w tej wadze nigdy nie ma więcej jak 4-5i medal jest od razu z losowania znawco
Reklama