UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Brydżem uczcili pamięć kolegów

 
Elbląg, Brydżem uczcili pamięć kolegów
fot. Michał Skroboszewski, arch. portEl.pl

W Akademii Brydża w Elblągu odbył się otwarty Memoriał im. Janusza i Ireneusza Ciszaków znakomitych brydżystów i kreatorów tej dyscypliny sportowej w Elblągu, na Powiślu, Warmii i Żuławach, która przyczyniła się do integracji przyjaciół brydża, promującej pozytywny wizerunek naszego miasta na arenie ogólnopolskiej.

Bracia zapisali się złotymi zgłoskami w annałach elbląskiego brydża sportowego. Na memoriałowe zawody przyjechali brydżystki i brydżyści z  Aleksandrowa Łódzkiego, Braniewa, Elbląga, Fromborka, Gronowa Górnego, Gdańska, Nowakowa, Jagodnika, Kwietniewa, Lęborka, Lidzbarka Warmińskiego, Malborka, Suchacza i Sztumu. Gośćmi honorowymi memoriału byli Elżbieta Ciszak i  syn Krzysztof. Minutą ciszy uczestnicy zawodów uczcili pamięć Janusza i Irka Ciszaków. Turniej  brydżowy odbył się rokordowej  obsadzie. Wzięło w nim udział 14 drużyn. Turniej zaszczycili mistrzowie Polski Andrzej Fronczak, Marek Lichocki, Henryk  Łęcki oraz mistrz wiosennych i jesiennych mistrzostw USA z Detroit, Denver, brydżowy medalista mistrzostw świata z Orlando na Florydzie USA arcymistrz Bogusław Gierulski. Zwyciężył team braniewsko-elbląski w składzie Stanisław Charun, Edward Kończak, Janusz Tchórzewski i Wiesław Wiśniewski z wynikiem 61 impów. Elbląskie Stowarzyszenie Brydża Sportowego zaprasza na Świąteczny Turniej Brydżowy, który odbędzie się w poniedziałek, 16  grudnia w hotelu Arbiter, pl. Słowiański 2 .Start o godz. 17. Zapraszamy!

Henryk Łęcki, wiceprezes Elbląskiego Stowarzyszenia Brydża Sportowego
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama