UWAGA!

Być w czołowej ósemce (piłka ręczna)

Moim sportowym życzeniem na nadchodzący 2007 rok jest zajęcie przez drużynę miejsca w czołowej ósemce ekstraklasy - mówi Andrzej Puławski, prezes Startu Elbląg. - To miejsce gwarantuje grę zespołu naszych piłkarek ręcznych w rozgrywkach fazy play-off w grupie walczącej o medale mistrzostw Polski.

- To jest główny kierunek pracy z drużyną i jej szerokimi rezerwami, jaki przyjęliśmy po ukonstytuowaniu się składu zarządu klubu - kontynuuje prezes. - Chcemy zabezpieczyć się przed sytuacją, jaka miała miejsce przed rokiem, kiedy ostatni mecz z Jelfą z Jeleniej Góry decydował o tym, czy będzie ekstraklasa kobiecej piłki ręcznej w Elblągu, czy też zespół spadnie do I ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to trudne zadanie, bowiem w zespole jest tylko dziewięć seniorek i aż 20 juniorek, które nie mają ogrania w ekstraklasie. Obserwujemy treningi prowadzone przez trenera Andrzeja Drużkowskiego, zaangażowanie zawodniczek i z zadowoleniem przyjmujemy informacje o dobrych występach piłkarek na turniejach sprawdzających ich aktualną formę. W kobiecej ekstraklasie walka o miejsca 7-8 po fazie zasadniczej sezonu będzie się toczyła, jak wskazuje tabela, między sześcioma zespołami. Wierzymy, że elbląski Start wyjdzie z tej konfrontacji zwycięsko.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • podziwiam pasje P.Andrzeja
 • Druzyna Startu liczy 9 seniorek i 20 juniorek czyl ogółem 29 zawodniczek? Śmiechu warte. Chyba Pan Puławski do tej ilosci dopisał nazwiska z listy lokatorów sojej klatki schodowej. Panie Puławski jak się chce byc Prezesem to przynajmniej trzeba umieć liczyć.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ????????(2006-12-30)
 • ja uważam że to pan andrzej minkiewicz coś jak zwykle przekręcił albo żle zrozumiał a może pan prezes policzył też część młodych dziewczyn z truso od jurka ringwelskiego
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  młody kibic(2006-12-30)
 • Jak się zabiera głos w jakiejś sprawie, to trzeba coś niecoś wiedzieć. Otóż Start Elbląg to nie tylko ekstraklasa, lecz i II liga czyli Start II.
Reklama