UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ale co jeszcze Patrycja? Medal zrobi z czekolady... Chory człowieku spójrz na grę zespołu. Jak współpracują w ataku. Hanna, Waga, Budyń itd. Odezwał się psychofan talentu Patrycji S. prawdziwa gwiazda, skauci norwescy to chyba niewidomi są. Pisałem dawno dawno, że spiepszy z Elbląga przy pierwszej okazji to jej bronili. Ale skoro tak Ci Waga nie leży w składzie odejmij jej bramki i policz. Ile tam Pati dziś rzuciła? Skuteczność jaka? Nasza reprezentacja zaczyna kuleć właśnie przy takich powołaniach.
  • Szkoda to nawet skomentować.. Patrycja spędziła kilka lat w Elblągu.. To chyba całkiem normalne że zawodniczka po jakimś czasie zmienia klub... Tak to już w sporcie jest ze zawodniczki podpisują nowe kontrakty. Nie ona pierwsza i nie ostania. A jeśli chodzi o p. Wagę to ta dziewczyna mi bardzo leży i uważam ze to ogromne wzmocnienie dla całego zespołu. PS. Dlaczego liczysz tylko Patrycji skuteczność? A co z Balsam? Gadziną? Kozimur? Wtulich?
  • Od gwiazd reprezentacji Polski wymagamy więcej. Spędziła kilka lat na ławce więc nie opowiadaj mi ile wniosła w grę Startu. Nikogo jej odejście nie obchodzi tak naprawdę. Krytyczny jestem kiedy widzę co krytykować więc o tym był mój post (riposta do fanatyka Patrycji). O grze Kozimur nawet nie co dyskutować, dramat. Balsam trzyma poziom, z kontry wybiegnie pięknie ale kiedy nie ma zagrania na skrzydło co ona może.
Reklama