UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Kat na frajerstwo - nie ma problemu kozaku daj mi swoj namiar to ci wysle namiar do mnie, bo chyba nie sadzisz ze ktos bedzie upublicznial swoje dane, po drugie to ze ktos krytykuje dzialania zarzadu ktory jest nieudolny to nie znaczy ze zle zyczy Olimpii wrecz przeciwnie i nie wiem po co wyjezdzasz z ta concordia co to ma wspolnego z Olimpia, nas nie interesuja problemy innych
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    zikzak(2019-07-07)
  • Oczywiscie ze nikt nie musi podawac danych , powiedz mi ile razy byles na spotkaniu prezesa z kibicami ? No ile razy byle? masz tyle pytan tyle ci sie nie podoba , to przyjdz i to powiedz , jestem przekonany ze 80 % komentarzy to psy z batorowa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    7
    Kibic OE(2019-07-07)
  • @Kibic OE - Skończ z tymi tekstami batorowo czy olsztyn, nikt się już na to nie nabiera. Nie odwracajcie kota ogonem, że wszystko jest super, tylko ktoś z boku wkłada kij w szprychy. Ten klub degraduje się z roku na rok, z miesiąca na miesiąc. Które spotkania niby, gdzie można było być i zadać pytanie? Ile ich było, jedno? Kibice dla tego pana z klubu co każe na siebie mówić prezes i wszystkich ma za nic, to zbędny balast.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    1
    mieszkamtu(2019-07-07)
Reklama