UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Witam ..jak już kolega napisał 1500 funtów pracując w Duńskiej firmie nie masz ?? Bez przesady , biegam też jak ty mój maraton to 3,30 ale w wieku 45 lat to chyba nie mam czego się wstydzić , pomijając to zaplac jak mowisz że swojej kieszeni bo logicznie nikt na jakieś równości w Afryce nie będzie płacił . Każdy wie że tam nikt nie chce pracować no chyba żeby zarobić na tratwe.
  • Ty jak Ty się nazywasz?? Gość?? Gościu?? A więc posłuchaj mnie teraz uważnie gościu. Byłeś w Pretorii stolicy RPA?? No właśnie a ja znam kogoś kto był i opowiedział mi to i owo, wiesz skąd przyjechali czarni do Europy?? No właśnie ... napewno nie z RPA. A widziałeś centra handlowe w owej stolicy, nie jednokrotnie lepsze niż w Europie. A pozatym wiesz, że będąc białasem na tym terenie, możesz zostać wyciągnięty z samochodu jak w grze GTA, więc nie opowiadaj stereotypów, że murzyni to tylko nieroby pchające się do Europy, bo tacy i to w mniejszości są w pł. Afrce min. Libam, Egipt - bo te kraje mają "ciągoty" pro europejskie, a przez ich zachowanie powstaje mit o dzikich murzynach.
Reklama