UWAGA!

„Chodź na Łyżwy” czyli piknik rodzinny i dzień otwarty na lodowisku

 Elbląg, „Chodź na Łyżwy” czyli piknik rodzinny i dzień otwarty na lodowisku
Fot. Maciej Gawarkiewicz, PZŁF

Ostatnie w tym roku wydarzenie promujące program Polskiego Związku Łyżwiarstwa Figurowego “Chodź na Łyżwy” zawita do Elbląga. Impreza rozpocznie się w tę sobotę (4 grudnia) na Krytym Lodowisku im. Heleny Pilejczyk przy ul. Karowej 1 o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 12:15. Wstęp bezpłatny.

Zajęcia poprowadzi wykwalifikowany trener i 3 instruktorów z miejscowego klubu UKS “Szóstka” Elbląg. Każde zajęcia zostaną poprzedzone krótkim pokazem łyżwiarstwa figurowego. Swoje programy zaprezentuje piątka zawodników z grupy wyczynowej. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 12:15. Udział w wydarzeniu jest darmowy. Na miejscu będzie możliwość odpłatnego wypożyczenia łyżew.

.

– Cieszymy się, że program PZŁF wreszcie zawitał do Elbląga. W poprzednim roku ze względu na pandemiczne obostrzenia nie mogliśmy przeprowadzić tej imprezy. Mamy nadzieję, że impreza pozwoli poznać wszystkim uczestnikom świat łyżwiarstwa oraz zachęci do uprawiania tego sportu. Zapraszamy wszystkich rodziców wraz z dziećmi na bezpłatne zajęcia pod okiem naszych trenerów. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane emocje dla całej rodziny. Nasz klub prowadzi również szkółkę łyżwiarską, więc jeśli ktoś nie może pojawić się 4 grudnia na lodowisku Helena - nic straconego! – mówi Beata Kukowska, trener łyżwiarstwa klubu UKS “Szóstka” Elbląg.

.

Plan wydarzenia

09:30 - Przyjmowanie deklaracji (stoisko czynne przez cały okres imprezy)

10:00 - 10:45 I tura zajęć

10:45 - 11:30 II tura zajęć

11:30 - 12:15 III tura zajęć

.

Program "Chodź na łyżwy" ma na celu popularyzowanie łyżwiarstwa figurowego w całym kraju. Realizowany jest za pomocą bezpłatnych zajęć dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli oraz pikników rodzinnych, na które PZŁF zaprasza całe rodziny. Uczestnicy, pod czujnym okiem instruktorów, mogą wziąć udział w zajęciach, a także grach i animacjach łyżwiarskich. Każdy młody adept łyżwiarstwa figurowego otrzymuje mały upominek oraz dyplom. Korzyści dla zdrowia i rozwoju emocjonalnego są bardzo szybko zauważalne, dlatego nie zwlekaj i po prostu - chodź na łyżwy!

Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama