UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Czas na kadrę (siatkówka)

Siatkarska kadra województwa warmińsko-mazurskiego pod wodzą trenera Truso Elbląg Andrzeja Jewniewicza przygotowuje się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Iławie. Od dziś do niedzieli siatkarki startować będą w towarzyskim turnieju w Bornem Sulinowie. To ostatni sprawdzian przed Olimpiadą, która rozpocznie się 30 kwietnia.

W województwie warmińsko-mazurskim są obecnie trzy miasta, w których szkolenie siatkarek na poziomie kadetek czy juniorek odbywa się na wysokim poziomie - to Olsztyn, Iława i Elbląg. Kluby z tych miast kwalifikują się do zawodów szczebla ogólnopolskiego organizowanych przez PZPS. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że w wojewódzkiej kadrze grają dziewczęta z tych miast. Osiem z dwunastu reprezentuje barwy MKS Truso.
     W tym roku kadrę siatkarek z roczników 1989 i 1990 przygotowuje duet trenerski Andrzej Jewniewicz (Truso) i Mieczysław Pietroczuk (Zryw- Volley Iława). Kadra ma niewiele możliwości wspólnego treningu. Dwa tygodnie temu dziewczęta spotkały się na trzydniowym zgrupowaniu w Iławie.
     - Nasze przygotowania są ograniczone przez rozgrywki klubowe o mistrzostwo Polski. W tym roku kadetki Truso i ich koleżanki z Iławy doszły do półfinałów MP. Przy braku wspólnych treningów trudno mówić o szansach kadry zlepionej z tych zespołów - mówi pierwszy trener Andrzej Jewniewicz.. - W grupie eliminacyjnej Olimpiady zagramy z bardzo mocnymi przeciwnikami - reprezentacjami województw: pomorskiego, kujawsko- pomorskiego i lubelskiego.
     Dziś w Bornem Sulinowie nasza kadra rozpocznie ostatni sprawdzian przed finałem OOM - towarzyski turniej, w którym wystąpią jeszcze UKS Libero Wałcz, UKS Kołobrzeg, UKS 179 Łódź oraz kadry województw: łódzkiego i zachodniopomorskiego.
     
     Kadra województwa warmińsko-mazurskiego w kategorii kadetek:
     Joanna Wołosz, Joanna Kocemba, Tamara Kaliszuk, Andżelika Adamkowska, Paulina Kulas, Monika Skarżyńska (wszystkie Elbląg), Marta Strumiłło (Olsztyn), Aleksandra Zdon (Ostróda), Oliwia Rogozińska, Marta Żmudzińska, Paulina Eska, Patrycja Polak i Sylwia Pilarek (wszystkie Iława).
     Trenerzy: Andrzej Jewniewicz (Truso) i Mieczysław Pietruczuk (Zryw-Volley Iława).
     
Mira Stankiewicz – Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama