UWAGA!

Czwarty sezon Pony Cup zbliża się wielkimi krokami

 Elbląg, Czwarty sezon Pony Cup zbliża się wielkimi krokami
(fot. Pony Cup)

Tradycyjnie sezon zawodów jeździeckich dla dzieci rozpoczyna się w Dniu Dziecka. W tym roku z oczywistych powodów stał dość długo pod znakiem zapytania. Organizatorzy cyklu Pony Cup jednak się nie poddają i przygotowują się do czwartej edycji imprezy.

Pierwsze tegoroczne zawody Pony Cup 2020 Hobby Horse (zawody w konikach na patykach) proponujemy rozegrać w formule online w dniach 1-3 czerwca – nagrodzimy zgłoszonych zawodników, którzy prześlą nam filmy z przejazdami dzieci w wybranym konkursie – skoków przez przeszkody lub ujeżdżenia. Zawodnicy z największą ilością lajków pod swoim filmem otrzymają dodatkowe wyróżnienia. Wszystkie szczegóły zapisów publikowane są w wydarzeniach każdych zawodów na funpage na Facebooku @ponycupelblag – informują organizatorzy.

Kolejne zawody z cyklu w sumie pięciu imprez sportowych Pony Cup 2020 odbędą się kolejno w Fundacji Końskie Zdrowie – 5 lipca (ujeżdżenie), Gospodarstwie Agroturystycznym Pod Lasem w Piastowie – 2 sierpnia (TREC), Gospodarstwie Agroturystycznym Milejewko – 6 września (working equitation) oraz ponowie w Elblągu, w tematyce Hubertusowej – 4 października (skoki przez przeszkody). Jak informują organizatorzy, na pierwsze zawody wpisowego nie będzie, na kolejne będzie obniżone.

- Na wszystkie imprezy bardzo sportowe już teraz gorąco zapraszamy – informuje Ewa Obrycka-Błaut z Fundacji Końskie Zdrowie w Elblągu.

 

organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama