UWAGA!

Darmowe ślizgawki na Torze Kalbar

 Elbląg, Darmowe ślizgawki na Torze Kalbar
fot. MOSiR

W przerwie między Świętami a Sylwestrem można skorzystać z bezpłatnych wejść na wszystkie ogólnodostępne ślizgawki organizowane na Torze Łyżwiarskim Kalbar. Warto więc skorzystać z tej formy aktywności na świeżym powietrzu.

Specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży, którzy mają świąteczno-noworoczną przerwę od zajęć szkolnych, na Torze Łyżwiarskim Kalbar organizowane są dodatkowe ślizgawki. Do czwartku (30 grudnia) półtoragodzinne sesje rozpoczynają się o godzinach: 10.00, 12.00 oraz 18.30. Co ważne, zgodnie z decyzją prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego, ze wszystkich tych ślizgawek każdy może skorzystać bezpłatnie. Warto zatem zaplanować różnego rodzaju aktywności, aby nie spędzać zbyt wielu godzin przed szklanym ekranem. Szczególnie aktywności i ruch na świeżym powietrzu są bardzo ważne.

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew, mogą skorzystać z wypożyczalni łyżew (8 zł za parę), która funkcjonuje na terenie Toru Kalbar i dysponuje łyżwami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Przypominamy, że w Sylwestra i Nowy Rok Tor Kalbar będzie nieczynny. Od niedzieli, 2 stycznia, ślizgawki będą odbywały się zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama