UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Od samego pojawienia się w Elblągu, DH była wypychana na liderkę i, ,gwiazdę" piłki ręcznej. Próbowano wcisnąć ją nawet do kadry co skończyło się kompletną kompromitacją. Po dołączeniu do Truso kolejnej, ,gwiazdy" zespół regularnie przegrywał i marnował kolejne szanse na arenie krajowej. Towarzystwo wzajemnej adoracji i sponsoringu drobnych przedsiębiorców doprowadziło zespół z możliwościami na dno. Teraz w związku z tym, że panny wchodzą w wiek żniwny opiekunowie starają się wepchnąć je do składu Startu. Mam nadzieję, że profesjonalne zawodniczki potrafią się postawić i wytłumaczą Stelinie, że zjazdy rodzinne to w Jegłowniku, no chyba, że ktoś woli narty w Austrii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    piortek1(2015-11-18)
  • Tylko dlaczego to piszesz teraz jak idzie? A co do ustawiania na boisku to uwierz mieliśmy przykład w Piotrkowie jak to się robi i nikt tam nie odpuścił . Wydaje mi się, że większa polemika nie ma sensu chyba, że twarzą w twarz. Znasz mnie, zapraszam na meczu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    krzychu7777(2015-11-18)
  • Ja pier. .. , magiel z Truso, gdzie jedni rodzice kopali pod drugimi, a widownią tego wszystkiego był internet, próbujesz przeflancować do Startu. Człowieku, w doopie mamy twoje pretensje i intrygi, interesuje nas jak Start gra i czy ma za co.
  • Pajacu tak dla Twojej wiadomości Dominika zajęła drugie miejsce w klasyfikacji strzelców w mistrzostwach Polski, to też świadczy o jej beznadziejnej grze i to też załatwili jej rodzice? Rzenujący jesteś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Janeczekk(2015-11-20)
Reklama