UWAGA!

Do Mediolanu pojadą najlepsi (boks)

W niedzielę w Zakopanem rozpoczęło się drugie zgrupowanie kadry polskich pięściarzy przed Mistrzostwami Świata w Mediolanie. Jak nas poinformował Stanisław Łakomiec, selekcjoner kadry „Londyn 2012”, uczestniczy w nim czwórka zawodników z elbląskich klubów.

- Przypomnę, że w pierwszej fazie przygotowań, od 5 do 15 lipca, pracowaliśmy w COS Zakopane przede wszystkim nad budową cech motorycznych - mówi Stanisław Łakomiec, trener kadry olimpijskiej bokserów „Londyn 2012”. - W tym cyklu treningowym uczestniczyli bokserzy elbląskiego KSW „Tygrys” Krzysztof Ciereszko (64 kg) i Damian Kośmider (81 kg) prowadzeni w klubie przez trenerów Hieronima Kozakiewicza i Tomasza Chwoszcza. Po kilku dniowej przerwie spotkaliśmy się ponownie w polskich górach, ale w większym kadrowo składzie. Między innymi do Zakopanego, oprócz już wymienionych pięściarzy, dojechali z Elbląga wychowankowie trenera Krzysztofa Stemplewskiego, wiceprezesa ds. wyszkolenia w PZB i prezesa UKS „Kontra”. Ze wszystkimi uczestnikami zgrupowania trenują Paweł Czajka (54 kg) i Michał Łoniewski (75 kg). Nasze zgrupowanie potrwa do 7 sierpnia, a podczas jego trwania będziemy mieli okazję sprawdzić zawodników w pojedynkach sparingowych z kadrowiczami z Białorusi i Litwy. Dopiero te testy zadecydują o składzie naszej kadry na Mediolan. Mistrzostwa odbędą się na przełomie sierpnia i września - dodaje trener Stanisław Łakomiec.
      
      
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Paweł Czajka jest wychowankiem K S W Tygrys. Michał Łoniewski jest wychowankiem U K B Start a nie wychowankiem Kontry.
  • PortEL informuje, że zawarte w artykule fakty są zamieszczone w oparciu o kontakt z p. Łakomcem oraz p. Kozakiewiczem.
  • No i jak zawsze "fenomenalne" sformułowania Pana Redaktora-w jednym zdaniu przy jednej osobie 3 funkcje, z których potrzebna w tym artykule jest tylko jedna, bo przecież chłopcy / a nie wychowankowie jak wciąż pisze Pan Redaktor/wyjechali jako zawodnicy KSW "TYGRYS" i UKS "KONTRA"! Wciąż to samo, wstyd Panie Redaktorze!
  • Na tej nędznej stronie wszystko jest poddawane cenzurze Redaktorka M i Kozakiewicza!!!!!Banda decydentów. .. ..
  • Odnosnie bandy. Spotkałem byłego dyrektora boksu elbląskiego, zadał mi pytanie, jak to jest że, dzisiaj boksem; elbląskim, olsztyńskim, polskim rządzi bandyta, kryminalista. Powiedział, że za jego czasów byłoby to niemożliwe. Oczywisscie mówił o prezesi '' Kontry '' panu K S, i kto tu jest bandą ? Krzysiu.
  • Kontro / Ręce precz od medjów i od ulubionego pana redaktora Andrzeja Mienkiewicza. który całe życie poświęcił sportowi, jak również częsc jego naszemu kochanemu boksowi. Działacze Kontry potwierdzają, że wychowanie zawodników jest im obce. Wolą przywłaszczyć, aby potem szczycic się tym że ich wychowali. Aby nie było niejasności, każą pisać panu redaktorowi ''chłopcy'' (czytaj wychowankowie Kontry ) aby uniknąć tego, czyimi są wychowankami. Co nie wezniecie wszystko popsujecie, rozwalicie, lub przywłaszczycie. Dał temu przykład prezes Kontry K S wielokrotnie. Pierw oceń siebie, potem popacz na innych.
Reklama