UWAGA!

Dobry występ kajakarzy w Malborku

 Elbląg, Z dobrej strony zaprezentowali się elblążanie na regatach w Malborku
Z dobrej strony zaprezentowali się elblążanie na regatach w Malborku (fot. nadesłana)

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się elbląscy kajakarze i kanadyjkarze na Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego w Malborku. Młodzi zawodnicy z UKS Silvant Kajak i PKS Korona zdobyli kilkanaście medali i cenne doświadczenie, które zaprocentuje w dalszej części sezonu.

Krzysztof Kulma ze znaczną przewagą zajął pierwsze miejsce w kategorii K-1 1000 m chłopców oraz drugie miejsce z Mateuszem Romanowskim w kategorii K-2500 m młodzików. Mateusz na jedynce zajął 8. miejsce w finale. W kategorii dzieci dziewczynek na 500 m Inez Łaskowska zajęła trzecie miejsce a tuż za nią wpłynęła Paulina Oiliariu. Filip Kozak, najmłodszy zawodnik na całych zawodach, w swoim wyścigu wpadł do wody. Damian Kwiatkowski - trzykrotny złoty chłopak na 1000 m i 500 m na jedynce i z Sebastianem Głowackim na 500 m. Bartek Aleksandrowicz zdobył srebrny medal na 100 m K-1.Na trzeciej pozycji w tym samym biegu wpłynęła nasza osada Mikołaj Kot i Szymon Różalski. Czwartą osadą był Bartosz Aleksandrowicz i Cyprian Tocha. Nasza młodziczka Julia Kot stanęła na podium na pierwszym miejscu na 1000 m. Mikołaj Kot zdobył srebrny medal na 1000 m, a Mateusz Romanowski zajął 7. lokatę.

Młodzicy kanadyjkarze: Patryk Stasiełowicz zdobył złoty medal w kategorii C-1 1000m, Dominik Stańczewski zajął drugie miejsce, a na trzeciej pozycji wpłynął Jaś Brykalski. W kategorii Open: Nikodem Stańczewski zdobył brązowy medal na 500 m w C-1.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wyników.

inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama