UWAGA!

Dobry występ młodych tenisistów stołowych

 Elbląg, Remigiusz Kowalik (drugi z prawej) na GP Warmii i Mazur
Remigiusz Kowalik (drugi z prawej) na GP Warmii i Mazur (fot. Mlexer Elbląg)

Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzi tenisiści stołowi Mlexera Elbląg na Grand Prix Warmii i Mazur. Elblążanie zajęli miejsca w pierwszej szóstce w kategorii młodzików.

Młodzi tenisiści stołowi Mlexera Elbląg wzięli udział w drugim turnieju Grand Prix Warmii i Mazur, który odbył się w niedzielę (21 listopada) w Olecku. Elbląski klub reprezentowało troje zawodników. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że zawodnicy Mlexera zagrali w dwóch kategoriach wiekowych: młodzikach i starszych kadetach. Występ w kadetach miał charakter szkoleniowy, była to okazja do zmierzenia się ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami.

W „swojej” kategorii wiekowej młodzików elblążanie zaprezentowali się z dobrej strony zajmując miejsca w pierwszej szóstce. Najlepiej wypadł Remigiusz Kowalik, który uplasował się na czwartym miejscu, Aleksy Stefański był piąty, a Anna Malewicz została sklasyfikowana na szóstym miejscu.

W rywalizacji kadetów podstawowym celem startu elblążan było zdobycie doświadczenia. Tutaj Anna Malewicz wywalczyła dziewiąte miejsce, Aleksy Stefański został sklasyfikowany na 13., a Remigiusz Kowalik na 17. pozycji. Trenerem elblążan jest Jan Kinal. - Nasi zawodnicy rozegrali wiele bardzo dobrych meczy. Wyniki jakie osiągnęli w swojej kategorii młodzik oraz poziom który prezentowali podczas całego turnieju jest bardzo dobry. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratuluję – mówił Jan Kinal po turnieju.

W zawodach W turnieju wzięło 71 zawodników i zawodniczek z województwa warmińsko – mazurskiego.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama