Doskonały debiut elbląskich łyżwiarzy

Elbląg, Doskonały debiut elbląskich łyżwiarzy

W ostatni weekend łyżwiarze figurowi z UKS Szóstka Elbląg startowali w klasach juniorskich na zawodach o Puchar im. Krystyny Mydlarz na trafili lodowej w Oświęcimiu.

Wszyscy soliści reprezentujący elbląski klub pojechali znakomicie, uzyskując bardzo dobre miejsca rankingowe i wysokie punktacje, a troje debiutantów stanęło na podium, zdobywając zasłużone medale.

W klasie Solistów Junior Młodszy B U15, Alan Andrearczyk, zdobył 1 miejsce. Znakomite przejazdy Marii Ufnalewskiej i Apolonii Bałaszkiewicz w klasie solistek Junior Młodszy B U15, zaowocowały kolejno 2 i 3 miejscem. W klasie Solistek Junior Młodszy A Maria Jankowska zdobyła 7 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i całej kadrze trenerskiej: Zuzannie Ziemińskiej, Joannie Ziemińskiej i Beacie Kukowskiej.

W drugiej połowie marca nasi łyżwiarze zaprezentują swoje umiejętności na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski i Zawodach Piastowski Piruet w Cieszynie.