UWAGA!

Druga lokata we Włoszech (taniec sportowy)

We włoskim Bassano del Grappa rozegrano taneczny turniej IDSF International Open Standard. Bardzo dobrą dyspozycję wykazał duet elbląskiego Jantara Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka, zajmując drugie miejsce.

W turniejowe szranki stanęły 53 pary taneczne. Taniec sportowy opanował cały świat - świadczy o tym uczestnictwo w tym turnieju duetów tanecznych z Włoch, Chorwacji, Słowenii, Szwajcarii, Austrii, Izraela, Hong Kongu, Niemiec, Hiszpanii, Czech, Francji, Azerbejdżanu, Syrii, Anglii i Polski.
     Polscy mistrzowie standardu Wiktor Kiszka i Małgorzata Garlicka byli jedyną parą z naszego kraju i spisali się znakomicie, zajmując drugą lokatę za włoskim duetem Andrea Ghigiarelli - Sara Andracchio. To kolejny sukces tancerzy elbląskiego Jantara na europejskich parkietach.
     W ślady mistrzów idzie elbląska młodzież. Po zgrupowaniu treningowym w Iławie i udanych mistrzostwach Polski w 10 tańcach w Gliwicach, czołówka tancerzy Jantara przygotowuje się do startu w mistrzostwach Polski w standardzie. Turniej odbędzie się 3-4 marca na warszawskim Torwarze, a transmisję z finałów mistrzostw zamierza przeprowadzić kanał Polsat Sport.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama