UWAGA!

----

Dwa dni, dwa mecze (piłka ręczna)

Szczypiorniści Techtransu Daradu Elbląg w ciągu dwóch dni, we wtorek (6 marca) i w środę (7 marca), rozegrają dwa ważne spotkania. Pierwszy mecz w hali Centrum Sportu i Biznesu przy Alei Grunwaldzkiej, natomiast drugi w hali MOS przy ul. Kościuszki.

We wtorek o godz. 19 elblążanie zagrają z trzecią obecnie drużyną w tabeli ekstraklasy Wisłą Płock. Już to pierwsze spotkanie zapowiada się bardzo atrakcyjnie, bo podopieczni trenera Ludwika Fonferka, podobnie jak w meczu z Vive Kielce chcą zademonstrować pełnię swoich umiejętności i powiększyć dorobek punktowy. Tradycyjnie piłkarze liczą na wsparcie kibiców. Bilety wstępu w cenie 8 zł normalny i 4 zł ulgowy.
     W środę do Elbląga przyjedzie drużyna Chrobrego z Głogowa, żeby rozegrać mecz Pucharu Polski. To spotkanie rozpocznie się o godz. 18.30. Ten pojedynek rozegrany będzie w hali MOS-u przy ul. Kościuszki. Wstęp dla kibiców będzie biletowany. I w tym pojedynku zapowiadają się sportowe emocje, bo elblążanie po raz pierwszy w historii męskiego szczypiorniaka w mieście mogą awansować wysoko w pucharowej drabince.
     

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama