UWAGA!

Dyrektor (na razie?) na trzy miesiące

 Elbląg, Marek Wnuk jest szefem MOSiR-u od 2007 roku
Marek Wnuk jest szefem MOSiR-u od 2007 roku (fot. Telewizja Elbląska)

Marek Wnuk od 1 kwietnia będzie kierował nowym Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Nowym, bo powstałym z połączenia MOSiR i Centrum Sportowo-Biznesowego. Prezydent powierzył mu obowiązki dyrektora na trzy miesiące. Co dalej?

To że Marek Wnuk będzie kierował Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji po połączeniu z CSB nie powinno dziwić. Dziwić może natomiast fakt, że prezydent Witold Wróblewski powierzył mu obowiązki tyko na trzy miesiące. - Prezydent skorzystał z możliwości, jaką daje ustawa o pracownikach samorządowych, która mówi o powierzeniu obowiązków dyrektora w przypadku połączenia jednostek budżetowych na okres do trzech miesięcy. A taką sytuację mamy w MOSiR-ze. Mimo że nazwa pozostaje ta sama, to jest to nowa jednostka, powstała z połączenia z CSB, o czym zdecydowali radni w uchwale z listopada ubiegłego roku – mówi Łukasz Mierzejewski z Biura Prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Co dalej? Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że w czasie tych trzech miesięcy prezydent ogłosi konkurs na stanowisko dyrektora MOSiR. Z pewnością jednym z najpoważniejszych kandydatów będzie Marek Wnuk, który przez ostatnie miesiące był osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie połączenia MOSiR-u i CSB. - Nie ma jeszcze decyzji o ogłoszeniu konkursu – informuje z kolei Łukasz Mierzejewski.
       Marek Wnuk jest dyrektorem MOSiR-u od 2007 roku. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Skończył podyplomowe studium zarządzania kulturą fizyczną i sportem. W latach 1999-2007 był wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego, wcześniej wieloletnim trenerem w tej dyscyplinie sportu.
      
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama