UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No i prosze skandal na skale światową pierwszy raz w historii, czepiają się kogoś że zają ostatnie miejsce! Grałem w Czarnym Kocie i widziałem tych kolesi co podchodzili do tego jakby to był finał Ligi Mistrzów, podnieceni i napaleni "profesjonaliści ". Nie było żadnych układów to fakt że graliśmy ten ostatni mecz tak aby przegrać i dklatego postawiliśmy na bramce voophroo, a przy okazji dobrze sie bawiliśmy i z tego co widziałem i słyszałem to nikomu to nie przeszkadzało z wyjątkiem tych "zawodowców" , niespełnionych byłych graczy elbląskiej Polonii Olimpii i Mleksera, którzy grali w niektórych drużynach i chyba imprezy im się pomyliły. A co do ekipy West Sside'a to na pewno nie mają pretensji, też wygrali beczke piwa z kibicowanie. Więc jak wydaje się że to wszystko jest zorganizowane na poważnie to niech nie przychodzi, bo cafe mundial ma być zabawą!
  • @LimE - Niesamowite że ktoś się emocjonowal tym że ktoś zdobędzie ostatnie miejsce i będzie się temu sprzeciwial genialne
  • Przecież wszyscy zawsze skupiali uwagę na zwyciescow
Reklama