UWAGA!

Echa turnieju Grand Prix 2007 (boks)

Przez cztery dni na tarnowskim ringu walczyli bokserzy z czołowych klubów Polski w pierwszym turnieju zaliczanym do tegorocznej serii rywalizacji o Grand Prix. Warmię i Mazury reprezentowało 14 zawodników z trzech klubów. Sześciu z nich stanęło na podium.

Pierwsze miejsce w wadze 60 kg wywalczył Michał Syrowatka z Mazura Ełk, który w finale pokonał przez rsc w III rundzie Marka Laskowskiego z Gwardii Wrocław. Drugą lokatę zdobył Haik Gregorian z Kontry Elbląg, ulegając w finale wagi 54 kg jednogłośnie na punkty Dawidowi Juszczykowi z Hetmana Białystok Na trzecich miejscach uplasowali się: Mariusz Kośmider z Tygrysa Elbląg, oddając walkę o finał w kategorii 64 kg walkowerem z powodu kontuzji karku Piotrowi Sielawie z Hetmana Białystok; Damian Kośmider z Tygrysa, przegrywając 0:3 walkę o finał w wadze 81 kg z Mariuszem Welcem z PKB Poznań; Paweł Grabowski z Kontry w wadze pow. 91 kg, który nie stanął w ringu do pojedynku o finał z Łukaszem Kuznowiczem PKB Poznań z powodu kontuzji.
     - W punktacji Grand Prix elbląskie kluby uplasowały się w pierwszej dziesiątce - mówi Hieronim Kozakiewicz, prezes KSW Tygrys. - To dobry wynik, rokujący na przyszłość. Aktualnie czołówka naszych bokserów przebywa na zgrupowaniu w Grudziądzu, przygotowując się do pierwszego meczu ligi bokserskiej, który rozegramy w Strzegomiu.
     
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama